Bc. Ondřej KlementPříběh

Vystudoval jsem gymnázium v Teplicích a poté 3letý bakalářský obor Fyzioterapie na UJEP v Ústí nad Labem. Zde jsem zejména díky skvělým přednášejícím posbíral spoustu důležitých informací, především o funkcích těla.

Vždy mne zajímalo spojení fyzioterapie se sportem, který provází celý můj život.

Má více než 10letá profesní praxe u sportu (FK TEPLICE a.s.) mne specializovala do traumatologie, sportovní fyzioterapie a terapie funkčních bolestivých syndromů.

Svou odbornost zvyšuji pravidelným absolvováním kurzů a seminářů (mj. Kinesiotape, ACT, Sportovní trénink ve fyzioterapii, Baňková terapie, Funkční dynamická stabilizace, FIFA Isokinetic Medical Group Conference aj.

Fyzioterapii chápu jako cestu za obnovou správného pohybu, který je narušen úrazem, nemocí nebo přetížením. Na tuto cestu se člověk vydává, většinou až když je pacientem. Fyzioterapeut by tedy měl být odborným průvodcem, nikoliv však léčitelem.


Co je fyzioterapie?

Fyzioterapie je obor, který léčí bolesti pohybového aparátu – svalů, šlach a kloubů. Dokáže ulevit od bolestí hlavy, bolestí břicha či menstruačních bolestí a zmírnit obtíže vznikající v důsledku psychického vypětí či stresu. Fyzioterapie pomáhá předcházet problémům se zády a klouby, zpomaluje stárnutí a opotřebování těla, zlepšuje schopnost regenerace po fyzické zátěži nebo psychickém napětí.

Naše služby ve fyzioterapii

Nabízíme individuální přístup, profesionální jednání, krátkou objednací dobu a dostatečně dlouhý čas na každého pacienta. U každého pacienta postupujeme od prvotního vyšetření přes diagnostiku problémů až po stanovení plánu terapie. Pro obnovu správného fungování pohybového aparátu využíváme metody pohybové, manuální a fyzikální (přístrojové) terapie.

Objednejte se k nám, pokud:

  • máte doporučenou fyzioterapii od svého lékaře;
  • vás trápí akutní či chronický problém s pohybovým aparátem, který chcete řešit;
  • cvičíte, běháte, sportujete a chcete zkonzultovat, zda děláte pohyby efektivně a správně bez výrazného přetěžování;
  • vás občas pobolívají záda či jiná část pohybového aparátu a chcete s tím něco udělat;
  • nemáte žádné potíže, ale rádi byste své tělo zrelaxovali a předešli případným potížím;
  • jste firma, která chce dopřát svým zaměstnancům benefity v podobě regeneračních služeb (ergonomie práce, fyzioterapie, masáže);
  • pořádáte sportovní či jinou události a potřebujete nás v terénu (jsme totiž mobilní a rádi přijedeme za vámi);
  • potřebujete poradit s ergonomií vašeho pracovního nebo osobního prostředí.